Materiały dydaktyczne

Do pobrania

Zasady obowiązujące na zajęciach


Misją naszej Kliniki jest nauczanie psychiatrii studentów medycyny, szkolenie podyplomowe lekarzy i przyszłych naukowców, szkolenie specjalizacyjne, prowadzenie badań naukowych w dziedzinie psychiatrii i uzależnień oraz świadczenie opieki psychiatrycznej z uwzględnieniem najnowszej wiedzy i wykorzystaniem osiągnięć badań naukowych w codziennej praktyce klinicznej. Prowadzimy kurs psychiatrii dla studentów Wydziału Lekarskiego, dla Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego, oraz dla Wydziału Elektroradiologii. Kurs obejmuje najważniejsze koncepcje neurobiologiczne zaburzeń psychicznych, podstawy diagnostyki i leczenia.

Studenckie Koło Naukowe działa w obecnej formie od 1994 roku. Ma na celu przekazanie studentom teoretycznej wiedzy z dziedziny psychiatrii, a także, w miarę możliwości, nauczenia praktycznych umiejętności. Opiekunami Koła Naukowego jest dr n. med. Dariusz Maciej Myszka (maciej.myszka@wum.edu.pl).

Zachęcamy stażystów i członków Studenckiego Koła Naukowego do udziału w badaniach naukowych, aktualnych i przyszłych. Więcej informacji na naszej stronie oraz na Facebooku. Kontakt mailowy: sknpsychiatrii@wum.edu.pl. Zapraszamy!