IX Ogólnopolskiej Studencko – Doktoranckiej Konferencji Naukowej PSYCHODEBIUTY

In by psychwaw

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów IX Ogólnopolskiej Studencko – Doktoranckiej Konferencji Naukowej PSYCHODEBIUTY, która odbędzie się w dniach 7 – 8 grudnia 2018r. w Krakowie, zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie informacji o naszej konferencji Państwa studentom, magistrantom oraz doktorantom.

IX Ogólnopolska Studencko – Doktorancka Konferencja PSYCHODEBIUTY jest niezwykle wartościowym wydarzeniem – inspirującym, stwarzającym przestrzeń do dyskusji oraz poszerzenia swoich horyzontów z zakresu wielu środowisk psychologicznych. Pierwszy dzień wydarzenia jest dniem bezpłatnym – nasi goście będą mieli okazję wysłuchać wystąpienia absolwentów Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego podczas przeglądu Najlepszych Prac Magisterskich. Dzień drugi jest dniem płatnym, poświęconym studentom, magistrantom i doktorantom z całej Polski, którzy zaprezentują nam wyniki swoich badań. Uczestnicy Konferencji mają okazję zapoznać się z wieloma ciekawymi metodami badawczymi oraz wynikami działań empirycznych, a tym samym, zyskać inspirację do podejmowania własnych prób badawczych.

Więcej informacji znajdą Państwo  na naszej stronie internetowej www.psychodebiuty.wzks.uj.edu.pl, profilu na portalu Facebook: www.facebook.com/PDkonferencja oraz w dołączonych materiałach.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres mailowy konferencji: psychodebiuty.wzks.uj@gmail.com